Private ServerLaR PVP Serverler PVP Server Koxp 1804
PVP-Serverlar.Forumclan.Com

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

[PAYLAŞIM] Otomatik Savaş Başlat-Bitir -Uyarı Gönder - Server Processor Kayit

Üye olmak için tıklayın.
PVP-Serverlar.Forumclan.Com

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

[PAYLAŞIM] Otomatik Savaş Başlat-Bitir -Uyarı Gönder - Server Processor Kayit

Üye olmak için tıklayın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

[PAYLAŞIM] Otomatik Savaş Başlat-Bitir -Uyarı Gönder - Server Processor

Go down 
AuthorMessage
RƠxiRƠx
PVP-ServerlarDeneme MOD
PVP-ServerlarDeneme MOD
RƠxiRƠx

[PAYLAŞIM] Otomatik Savaş Başlat-Bitir -Uyarı Gönder - Server Processor 78979810
Server : Ionia
Leader Point : 48
1
Irk : Karus
Job : Rogue
Ruh Hali : 4
[PAYLAŞIM] Otomatik Savaş Başlat-Bitir -Uyarı Gönder - Server Processor 97899910

[PAYLAŞIM] Otomatik Savaş Başlat-Bitir -Uyarı Gönder - Server Processor Empty
PostSubject: [PAYLAŞIM] Otomatik Savaş Başlat-Bitir -Uyarı Gönder - Server Processor   [PAYLAŞIM] Otomatik Savaş Başlat-Bitir -Uyarı Gönder - Server Processor I_icon_minitimeSat Nov 07, 2009 9:12 pm

Yapm?? oldu?um v1.0'?n size yetersiz kalaca??n? dü?ünerek v1.1'i az önce tamamlad?m. Çok fazla kod içerdi?inden ve fazla özellikli oldu?undan tamamen test etme imkan?m olmad? fakat çal??mad? diyen olursa gözünü oyar?m [PAYLAŞIM] Otomatik Savaş Başlat-Bitir -Uyarı Gönder - Server Processor Smile. Gönül isterdi ki daha fazla özellik koyay?m ama benim akl?ma gelen eksiklikler bunlar oldu?u için bu özellikleri ekledim. Önerisi olan varsa önerisini sunsun yapal?m.
Fazla uzatmadan program?n özelliklerini yazay?m.

1. Otomatik sava? aç?p kapatabilir. ( Seçece?iniz bir sava?? günde 3 defa açar 2 saat dolunca otomatik kapat?r.)
2. Sava? ba?lamadan 5 dk önce notice geçer. Yaln?z usko gibi ingilizce yapt?m [PAYLAŞIM] Otomatik Savaş Başlat-Bitir -Uyarı Gönder - Server Processor Biggrin. 2 dk boyunca 30 saniye aral?klarla notice geçecektir.)
3. Sava? saatlerini istedi?iniz gibi ayarlayabilirsiniz. 24:00:00 kullanmay?n orda bir eksiklik yapm???m sonradan farkettim. Aç?p da tekrar kod yazmak zoruma gitti?i için ellemedim [PAYLAŞIM] Otomatik Savaş Başlat-Bitir -Uyarı Gönder - Server Processor Smile.
4. Sunucu dosyalar?n?z?n yerini belirterek program ile açabilirsiniz ( Program .exe dosyalar?n? manuel de seçebilirsiniz. Ben ço?unlukta olan dosyalar?n adlar?n? yazd?m altta manuel seçene?i ile isimleri farkl? yaz?lan server dosyalar?n?z? da seçebilesiniz diye.)

' Bu kadar özellik yeter san?r?m bu da programdan bir görüntü.

Password : [You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down

[PAYLAŞIM] Otomatik Savaş Başlat-Bitir -Uyarı Gönder - Server Processor
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» KING_SYSTEM (Tamamiyle Otomatik Krallık Sistemi)
» Euro-Jear * Yeni Mage Server -Okcu Server * fLL pk
» [DEV PAYLAŞIM]HackShield'i Çalıştırma ve Bir Çok Hileyi Engelleme..!
» İllegal paylaşım yapan üyelerin cezaları
» Dev Paylaşım Okçular 0 Arrow 0 Mana 0 Sekme ve Seri