Private ServerLaR PVP Serverler PVP Server Koxp 1804
PVP-Serverlar.Forumclan.Com

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

HerseviyeForum : Tüm üyelerimize duyrulur. Kayit

Üye olmak için tıklayın.
PVP-Serverlar.Forumclan.Com

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

HerseviyeForum : Tüm üyelerimize duyrulur. Kayit

Üye olmak için tıklayın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

HerseviyeForum : Tüm üyelerimize duyrulur.

Go down 
AuthorMessage
PaTRoN
Türkiye'nin En İyi Sitesi ADMIN
Türkiye'nin En İyi Sitesi  ADMIN
PaTRoN

HerseviyeForum : Tüm üyelerimize duyrulur. 78979810
Server : Ionia
Leader Point : 1001454
1
Irk : Human
Job : Rogue
Ruh Hali : 6
HerseviyeForum : Tüm üyelerimize duyrulur. 97899910

HerseviyeForum : Tüm üyelerimize duyrulur. Empty
PostSubject: HerseviyeForum : Tüm üyelerimize duyrulur.   HerseviyeForum : Tüm üyelerimize duyrulur. I_icon_minitimeMon Jun 08, 2009 8:29 pm

Merhaba Arkadaşlar

Kriz tüm dünyayı vurmuş durumda bunu biliyorsunuzdur. Son 6 ayda kazançlarımız %80 düştü. Yani forum masraflarımız artık karşılanmıyor ve cepten ödemek zorunda kalıyorum. Bu yüzden forumu götürebildiğim kadar ileri götürmeye çalıştım. Burada güzel bir aile ortamı kurduk, bazen rep verdik, bazen banladık, bazen yarışmalar yaptık. Beraber güldük, eğlendik yeri geldi hüzünlendik. Ve hangimiz üzülmedi charı hacklendi diye (şahsen benimde 2-3 kez hacklenmişti HerseviyeForum : Tüm üyelerimize duyrulur. Smile ) İşte arkadaşlar hep birlikte güzel günlerimiz oldu. Ve forum artık kapanma aşamasına geldi. Belkide başkasına devredilme aşamasına...

Tabiiki arkadaşlar bu aşamaya gelmiş olmamıza rağmen forumu kapamıyoruz ve devretmiyoruzda. Tek yaptığım serverleri birleştirip 5 server varsa 4'e düşürmek ve maliyetleri azaltmak. Fakat bu tür işlemler sırasında veri kayıpları, hatalar olabiliyor.

Örnek : silkroadoyna.com ; tüm üye db'si uçtu. Herkes yeniden üye olmak zorunda kalacak.

Neden olduğuna gelince hdd'de bir problem yaşadık. Forum emaneten gidiyordu. Her ne kadar 15 saatimi hiç uyumadan, pc'den kalkmadan harcadıysamda forumun son 1 ayki db'sini kurtarmayı başaramadım. Db bozuk geliyor arkadaşlar, yani bende istemezdim böyle olmasını. Sizler belki replerinizi kaybettiniz, belki mesajlarınız gitti ama en azından bunları tekrar yapabilecek bir şansınız var. Ben elimden geldiğince replerini kaybeden arkadaşların repini vermeye çalışacağım. Önemli olan hep beraber olmamız ve bu ortamın devam etmesi. Umarımki bir daha böyle birşey yaşanmaz. Son 1 aylık sorun yüzünden aldığım yedeklerde bozuk oluyordu ama şu an temiz bir şekilde devam ediyoruz ve hergün yedeklerimiz alınıyor.

Başlık kitlenmeyecektir, sorularınızı sorabilirsiniz. Replerinizin hepsini olmasada bir kısmını tekrardan vermeye çalışacağız. Ancak şu var; Eski db'nin elimizde olduğunu bilin. Üyelerin replerini görebiliriz bu yüzden repini kaybetmeyipte repimi kaybettim şeklinde mesaj atanları banlarız. Forumumuzda tahammül edemediğimiz en çirkin üye tiplerinden biride dolandırıcılık ve haksızlık yapan üyelerdir.

Okuduğunuz için ve anlayışınız için teşekkürler. Anlayış göstermeyenlerede teşekkür ederim.
Back to top Go down

HerseviyeForum : Tüm üyelerimize duyrulur.
Back to top 
Page 1 of 1